|   
Skip Navigation Links
ANA SAYFA
MAĞAZA
KURUMSALExpand KURUMSAL
ÜRÜNLER
MULTİMEDYAExpand MULTİMEDYA
İLETİŞİMExpand İLETİŞİM

Online İşlemler

Beni Hatırla Şifremi Unuttum Uye OlSkip Navigation Links

Teslimat ve Kargo Bilgileri


  1. www.elmacipazarigulluoglu.com' a saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü Kargoya verilir.
  2. Banka ve P.T.T. Havaleli Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.
  3. Cumartesi günü saat 10:00'dan sonraki ve Pazar günü     vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir.Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.
  4. elmacipazarigulluoglu.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder.Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.
  5. Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü    gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.
  6. Siparişiniz için Havale İşleminizi gerçekleştirdiğinizde, lütfen Havale Bildirim Formu'nu doldurunuz.
  7. K.K.T.C.'den vermiş olduğunuz siparişleriniz sadece P.T.T.kargo ile gönderilir.K.K.T.C.den vermiş olduğunuz siparişlerinizde Kapıdan Ödeme Seçeneği yoktur. Sadece Kredi Kartı  ve Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.
  8. www.elmacipazarigulluoglu.com dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul eilmemektedir.
  9. Yurtiçi Kargo gönderim ücreti sabit TL dir ve TL ye kadar olan alışverişlerde alıcıya, üzeri alışverişlerde elmacipazarigulluoglu.com'a aittir.
  10. Yurt içinde kargo gönderim ücreti, tercih edeceğiniz gönderim şekline göre değişkenlik arz etmektedir. Kargo şirketleri ve gönderi ücretleri aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Kargo bedeli asgari 10 TL olarak uygulanır ve 300 TL ve üzerindeki alış verişlerinizde kargo ücreti elmacipazarigulluoglu.com'a aittir.
Kargo ŞirketiÜcretKısıtlamalarAçıklama
Yurtiçi Kargo15TLStandart Teslimat
MNG Kargo10TLStandart Teslimat
Seç Turizm10TLErtesi gün şehir içi yazıhane ya da otogar teslimi. İstanbul: Esenler, Harem, Dudullu veya Kadıköy Rıhtım Ankara : Aşti Otogarı İzmir : Basmahane veya Otogar Bursa : Otogar
Çayırağası Turizm10TLErtesi gün şehir içi yazıhane ya da otogar teslimi. İstanbul: Esenler ve Harem Ankara : Aşti Otogarı İzmir : Otogar Bursa : Otogar
Kapıdan TeslimÜcretsizAsgari gerekli sipariş tutarı 85TLGaziantep ili içerisindeki siparişleriniz bir iş günü içerisinde teslim edilir.
MTN Kargo30TLİstanbul ve Ankara illerinde ertesi gün 17:00 'a kadar hızlı teslimat.
Aras Kargo15TLStandart Teslimat
İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Elmacıpazarı Güllüoğlu 'na aittir.