|   
Skip Navigation Links
MAĞAZA
KURUMSALExpand KURUMSAL
ÜRÜNLER
İLETİŞİMExpand İLETİŞİM

Online İşlemler

Beni Hatırla Şifremi Unuttum Uye OlSkip Navigation Links

Satış Sözleşmesi 1. Mağazamızdan, 18 yaşın altındaki kişiler hukuki sorumlulukları yeterli olmadığı için alışveriş yapamamaktadır. 18 yaşın altına hitap eden ürünler için satın alma işleminin yetişkinler tarafından yapılması istenmektedir.
 2. Kredi kartı ve havale ile yapılan siparişler, kredi kartından gerekli ücretin tahsil edildiğinde veya yatırılan ücretin hesabımıza geçtiği zaman işleme alınmaktadır. Havale ile yapılan ödemelerde havale dekontunun faks ya da e-mail yolu ile tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
 3. Elmacıpazarı Güllüoğlu mağazasında, her ürün stokta bulunmayabilir, kimi siparişler müşterinin talebi üzerine tedarik edilmektedir. Temin edilemeyen ürünler müşteriye önceden haber verilir ve müşteri kendisine sunulan en uygun alternatifi seçebilir veya para iadesi kabul edebilir.
 4. Mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından adresinize teslim edilecektir. Teslimi geciken paketler için destek@elmacipazarigulluoglu.com'a bilgi verebilirsiniz. İletiniz elimize ulaştığınızda, paketinizin kargo takibi yapılarak, sonuç tarafınıza bildirilecektir.
 5. Kargo şirketinin sorumluluğu paketi size teslim edinceye kadardır. Bu nedenle, olası bir hasar ihtimaline karşı paketi kurye yanınızdayken açmanızı, ve hasar durumunda bir tutanak tutulması gerekmektedir. Tutulan tutanağın 0 (342) 231 21 05 numaralı telefona faksla gönderilmesinin hemen ardından, ürününüzün teslimatı tekrarlanacak ve müşteri herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaktır.
 6. İade edilmek istenilen ürünlere uygulanacak prosedür sitemizin "Ürün İade Prosedürü" bölümünde ifade edilmiştir. 
 7. Elmacıpazarı Güllüoğlu'da yapacak olduğunuz her alışverişe KDV dahildir ve alışverişinizin karşılığında fiş/fatura ürünle birlikte adresinize gönderilecektir.
 8. Mağazamızda Bakanlar Kurulu Mal ve Hizmetlerde uygulanacak Katma Değer Vergisi oranlarının tespitine ilişkin, 2002/4480 sayılı kararı uygulanmaktadır. Buna göre; gıda ürünlerinde  % 8 KDV uygulanmaktadır.
 9. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Elmacıpazarı Güllüoğlu sorumlu değildir.
 10. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve/veya ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen,tamamen ve/ veya zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebebin vuku bulduğu taraf,vuku bulan durumu hemen diğer tarafa yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı durumunda her iki tarafın da eylemlerini gerçekleştirememekten dolayı sorumlulukları olmayacaktır.
 11. Elmacıpazarı Güllüoğlu'dan alışveriş yapan her müşteri, bu satış sözleşmesini kabul etmiş sayılacaktır.
 12. Elmacıpazarı Güllüoğlu, istediği zaman sözleşme maddelerinde değişiklik yapabilecek ve sitede yayınlayacaktır.
İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Elmacıpazarı Güllüoğlu 'na aittir.